שאלות ותשובות
מהי "ספיר טכנולוגיות"?

ספיר טכנולוגיות הינה חברה המקדמת מערכת לבניית אתרים מתקדמת ומאוד פשוטה לשימוש, המספקת לך אפשרויות ניהול תוכן אונליין באתר וממשק גרירה אינטואיטיבי באמצעותו תוכל להקים, לעדכן ולנהל את האתר שלך ללא צורך בידע מקצועי.

האם אוכל לבנות אתר בעזרת "ספיר טכנולוגיות" בחינם?

ספיר טכנולוגיות מאפשרת לכל אדם לפתוח אתר בחינם ולהפעיל את האתר למשך 30 ימי ניסיון בחינם ללא כל עלות. במקביל לכך, יש לנו חבילות המיועדות לעזור לעסקים לגדול ולהתפתח.
אנו מאמינים במוצר ומעוניינים שההחלטה שלך לרכוש את החבילה תישען על ביטחון מוחלט שלך במערכת ועל התאמה של השירות שלנו לצרכים שלך. בהתאם לכך, אנו מספקים את השירות במלואו למשך תקופת הניסיון.

עלות האתר הינה 79 ש"ח לחודש - מה זה כולל?:

  1. מערכת ניהול תוכן עבור אתרים רספונסיבים - מהמתקדמות ביותר, אינטואיטיבית וקלה לתפעול.
  2. איחסון בשרתי החברה.
  3. מרכז הדרכה מקוון וכן מערך תמיכה טכני הפועל בימים א'-ה' ללא כל עלות נוספת!
שאלות כלליות בנוגע למערכת ניהול התוכן של ספיר טכנולוגיות:
אם ניתן לערוך, להעתיק ולהדביק אלמנטים באתר?

כן. ממשק הגרירה תומך בסימון של קבוצות אלמנטים (או אלמנטים בודדים), העתקה, מחיקה, חיתוך והדבקה שלהם באותו עמוד או בעמודים נוספים באתר וכן בקביעת אלמנט כך שיופיע בכל העמודים, או יישאר סטטי בעת גלילה של העמוד.

האם אוכל לקבל טפסים ופניות דרך האתר?

אנו מודעים לכך שאינטראקציה עם הגולשים היא חשובה עבורך ומסיבה זו תוכל לשלב באתרך טפסים שישלחו אוטומטית לכתובת המייל שתגדיר ואף יוכלו להשיב לגולש באופן אוטומטי (במידה והזין כתובת מייל תקינה בשדה המתאים בטופס). תוכל אפילו לקבל הודעת SMS על כך שממתינה לך הודעה חדשה שהתקבלה דרך האתר.

האם הממשק יאפשר לי למכור ללקוחות שלי אונליין?

בוודאי. המערכת מאפשרת לך לגבות תשלום עבור מוצרים ושירותים ישירות מתוך האתר. 
באמצעות כלי החנות תוכל לנהל מוצרים והזמנות, לעצב תיבות מוצר בהתאמה אישית, להגדיר מוצרים במבצע ועוד אפשרויות רבות. כמו כן המערכת מציעה מגוון אפשרויות חיוב ובכללן התממשקות לעשרות חברות סליקה כמו Tranzila , CreditGuard, PayPal וכדומה לביצוע חיוב בזמן אמת כולל אבטחת SSL שיתופי בעמודים הרלוונטיים.

האם אני יכול להעלות קבצים לאתר?

כמובן. תוכל להעלות קבצים, מסמכים, קטעי וידאו ומוזיקה ישירות לשרת באמצעות ממשק הניהול.

האם אוכל לשלב באתר קוד חיצוני?

כמובן. תוכל לגרור אלמנט לאתר שלך בו ניתן לשתול קוד שפותח על ידי מפתח חיצוני. לתשומת לבך, התמיכה בקוד זה תינתן על ידי הגוף שפיתח אותו ולא על ידי צוות התמיכה שלנו.

האם אוכל להמשיך ולערוך את האתר גם בעתיד?

כן! מערכת הניהול תאפשר לך לשנות ולעדכן את האתר גם לאחר שפרסמת אותו - ולעשות זאת מכל מקום בעולם.

כיצד אוכל להקים אתר מותאם לנייד?

בפשטות רבה! ממשק הגרירה יתאים את האלמנטים שבאתר שלך ויציג גרסה מותאמת למכשירים ניידים באופן אוטומטי! במקביל, תוכל להעלים אלמנטים מסוימים מגרסה הניידת של האתר שלך, או למנוע את הופעת הגרסה הניידת לחלוטין.

האם השירות שלכם כולל גם תיבות דואר עם סיומת הדומיין?

בהתאם לסוג החבילה שתרכוש, תוכל לקבל הטבה מיוחדת של עד 30 תיבות דואר עם סיומת הדומיין, בהן תוכל לעשות שימוש כדי לפעול תחת המיתוג של האתר. שירות זה ניתן ללא תוספת תשלום!

עם אילו תוכנות דואר אתם עובדים?

תיבות הדואר שאנו מספקים ניתנות להתממשקות עם תוכנות דואר רבות (כל התוכנות התומכות ב-POP3) ובכללן: Outlook, Thunderbird, אפליקציות דואר של אייפון ואנדרואיד, Gmail ועוד. צוות התמיכה שלנו ישמח לסייע לך בפעולה זו.

האם אוכל לגשת לדואר שלי מכל מקום ובכל זמן?

בהחלט! במידה ואינך עובד עם תוכנות דואר, או שאינך נמצא מול המחשב במשרד, תוכל להיכנס מכל מחשב בעולם ישירות אל תיבת הדואר שלך תוך התחברות ל- webmail שלך באמצעות שם משתמש וסיסמה.

יש לי דומיין משלי. האם אוכל לחבר אותו לאתר?

בהחלט, מחלקת התמיכה שלנו תשמח ללוות אותך בתהליך. פנה אלינו בטופס או בצ'אט ונשמח לעמוד לשרותך!

בניתי דרככם אתר. כיצד יראה האתר שלי במכשירים עם מסך מגע?

כל אתר בספיר טכנולוגיות מכיל למעשה אתר נוסף, המיועד ומותאם לסמארטפונים וטאבלטים, כדי שהגולשים שלך יוכלו להגיע ישירות לאתר המותאם למכשיר שממנו הם גולשים ויגלשו באתר בטבעיות ובנוחות. האתר הנייד הינו דמוי אפליקציה וניתן להציב אייקון שלו על מסך המכשיר בו הגולשים שלך משתמשים.

האם אני יכול לאחסן בשרת שלי את האתר שבניתי באמצעות המערכת שלכם?

לא, לא ניתן להעביר את האתר או לנהל אותו על גבי שרת חיצוני. האתרים הנבנים באמצעות המערכת מאוחסנים בשרתים מגובים ומאובטחים ופועלים בסנכרון מושלם עם מערכת הניהול שלנו.

האם אתם מספקים לי תמונות לאתר?

כן. במערכת הניהול תמצא גלריות עם מאות תמונות לפי נושאים, בהן תוכל לעשות שימוש בתוך אתרך באופן חופשי!